• تهران ، ونک ، ملاصدرا، شیراز جنوبی، کوچه فلاحی، شماره 15
  • 02188064755-8
  • info@aftco.ir

فروش

ارتقاء جايگاه توسعه و عمران ابنیه فنی تهران و قرارگيري در بين بهترين هاي صنعت ساختمان بعنوان چشم انداز سال ۱۴۰۰ شركت مورد نظر قرار گرفته و بر اين اساس حضور در جمع شركت های فعال در صنعت ساختمان ، به عنوان هدف اصلي شركت می باشد.
همچنين احداث و فروش ساختمان های ویژه و خاص منظوره نیز با استفاده از توانمندیها و خلاقیت های مهندسین شرکت و دانش جهانی، از اهداف اين شركت مي باشد.

توسعه فروش همسو با تغییر نیاز بازار،مدرنیته، توسعه تكنولوژي و پيشگامي در صنعتي سازي ساختمان از اهداف ديگر شركت ابنیه فنی تهران مي باشد.

ابنیه فنی تهران در نظر دارد با انجـام پروژه هـای مـوفق به یکی از پيشگامان اجرای پروژه هـای بزرگ و لاکچری در صنعت ساختمـان كشور تبدیل گـردد. این امـر با اتكاء به مدیریتی کار آمـد، دانش فـنی متخصصين و با بهـره گيری از فنـاوری های روز در صنعت ساختمـان، همچنین رعايت اصـول مالی و اقتصـادی، كيفيت مطلوب و زمـانبندی مناسب در اجرای پروژه هـا، محقق خواهـد شد. شرکت ابنیه فنی تهران با هدف برنامه ریزی ساخت و به منظور تامین مطلوب سلیقه مشتریان و اجرای پروژه ها با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب، سعی در سفارشی سازی ابنیه های سبک لاکچری دارد که نظر و سلیقه مشتریان از ابتدای فاز طراحی تا انتهای تحویل پروژه در روند اجرایی پروژه لحاظ می گردد.

پروژه های شرکت نیز با کلیه جزییات اطلاعاتی و اجرایی در اختیار مشتریان قرار میگیرد تا در صورت تمایل به خرید اطلاعات کافی داشته باشند. در ادامه نیز می توانند با استفاده از مشاوره های سرمایه گذاری شرکت و با توجه به میزان توان مالی خود یکی از روش های خرید پیشنهاد شده را انتخاب نمایند.