• تهران ، ونک ، ملاصدرا، شیراز جنوبی، کوچه فلاحی، شماره 15
  • 02188064755-8
  • info@aftco.ir

مدیریت پروژه

  • شرکت ابنیه فنی تهران در سال های اخیر با اتخاذ رویکرد استراتژیک در زمینه تامین مالی پروژه های در دست اقدام خود توانسته است پروژه های زیادی را به اتمام برساند.
  • رویکرد استراتژی تامین مالی از طریق افزایش سرمایه توسط شرکای جدید ، باعث افزایش سهم بازار صنعت ساختمان این شرکت می باشد.
  • همچنین بخش بازرگانی این شرکت پیشگام نفوذ در بازار توسط پیمانکاران و مجریان این شرکت در قالب قراردادهای تهاتر می باشد.
  • با توجه به دلایل ذکر شده وافزودن توان مالی در کنار توان فنی و توسعه مهندسی شرکت منجر به ساختار ماتریسی درون سازمانی و پورتفلیوی پروژه های سرمایه گذاری گردید.
بیشتر بدانید

ماشین آلات

 این شرکت با توان بالای تجهیزاتی و ماشین آلاتی، آمادگی اجرای پروژه های بزرگ را با مشارکت شرکتهای معتبر داخلی و خارجی در قالب کنسرسیوم دارد.

شرکت ابنیه فنی تهران سهامدار اصلی دو مجتمع مهم ماشین سازی کشور می باشد که بیش از 400 دستگاه انواع ماشین آلات عمرانی را دارند و به لحاظ اینکه هر دو شرکت تحت لیسانس کارخانجات معتبر اروپایی هستند، آمادگی تقویت توان ماشین آلات متناسب با هر نوع پروژه بزرگ و پیچیده را دارند.

توضیحات بیشتر

طراحی

  • امروزه ، موضوع انجام طراحی بهینه و روشهای بهینه سازی طرح ها در پروژه های عمرانی یكی از مهمتـرین چالش های پیش روی فعالان صنعت ساخت و ساز در كشور محسوب شده و عدم توجه کافی به این مهم ، مشکلات فراوانی را از قبیل افزایش زمان و هزینه تكمیل پروژه ها ایجاد نموده است.
  • شرکت ابنیه فنی تهران نیز نسبت به تاسیس دفتر طراحی و مهندسی مبادرت کرده‌ تا با استفاده از نتایج مطالعات بازار در همه مراحل و به ‌ویژه مرحله طراحی ، نقش نظارتی و کنترلی موثرتری را ایفا نماید.
Button Text

تامین

شرکت ابنیه فنی تهران با توجه به سابقه بالای اجرا و همکاری با تامین کنندگان متعدد، و با بررسی کیفی شرکت های مختلف، سعی در بهبود فرایندهای زنجیره تامین داشته و با داشتن بانک اطلاعاتی غنی از شرکت های معتبر و با سابقه، سعی در استفاده از مصالح و تجهیزات به روز دنیا، متناسب با خواسته مشتریان، در اجرای پروژه های خود دارد.
بیشتر بدانید

اجرا

شرکت ابنیه فنی تهران با تکیه بر دانش تخصصی و تجربه چندین ساله خود در اجرای پروژه های مختلف در حوزه های ساختمان، آب، راهسازی، نفت و گاز و پتروشیمی و ....توانایی اجرای هرنوع پروژه با هر سطح پیچیدگی و گستردگی را دارد و در این راستا با در نظر گرفتن مدیریت ریسک پروژه و برنامه ریزی و ترسیم نقشه راه سعی در اجرای با کیفیت پروژه ها در زمان مناسب و با هزینه مطلوب، دارد.
بیشتر بدانید

فروش

ابنیه فنی تهران با انجـام پروژه هـای مـوفق ساختمانی، یکی از پيشگامان اجرای پروژه هـای بزرگ و لاکچری در صنعت ساختمـان كشور می باشد. این امـر با اتكاء به مدیریتی کار آمـد، دانش فـنی معماران و طراحان و با بهـره گيری از فنـاوری های روز در صنعت ساختمـان، همچنین رعايت اصـول مالی و اقتصـادی، كيفيت مطلوب و زمـانبندی مناسب در اجرای پروژه هـا، محقق شده است.
شرکت ابنیه فنی تهران با هدف برنامه ریزی ساخت و به منظور تامین مطلوب سلیقه مشتریان و اجرای پروژه ها با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب، سعی در سفارشی سازی ابنیه های سبک لاکچری با برند آمیتیس دارد، به صورتی که نظر و سلیقه مشتریان از ابتدای فاز طراحی تا انتهای تحویل پروژه در روند اجرایی پروژه لحاظ گردد.
بیشتر بدانید

مالی

مدیریت سرمایه به مدیریت بهینه و اثربخش دارایی های سازمان برای رسیدن به اهداف آن اشاره دارد که تصمیم گیری های سطوح مدیریتی را درگیر می کند و در تمامی سطوح عملیاتی جاری می شود. به این ترتیب باید بدانیم چطور می توانیم سرمایه خود را افزایش دهیم و این سرمایه را به چه اموری اختصاص دهیم.صنعت ساختمان به عنوان یکی از جذاب ترین صنایع تولیدی اجرایی است که می تواند با مدیریت درست، سرمایه گذاری های انجام شده در این حوزه را با ارزش افزوده مناسبی، افزایش داده و مامن مطمئنی برای سرمایه گذاری باشد.
شرکت ابنیه فنی تهران نیز در این راستا، با هدف توانمندسازی و مشارکت در کنار شما بوده و برای تامین اهداف سرمایه گذاری شما و متناسب با مدل کسب و کارتان، روش های مختلف سرمایه گذاری را پیشنهاد می نماید.
بیشتر بدانید